niedziela, 27 września 2015

Druga rocznica Redakcji Essentia!
Dwa lata temu zaczęło się od strony na facebooku. Był to niewielki projekt, nie wiadomo było czy coś z tego będzie. Jeszcze nie wiedziano nic na pewno i dopiero czekano na rozwój sytuacji. Po dwóch latach jest to internetowa redakcja, którą tworzy zespół ludzi. Redaktorzy, korektorzy i naczelni – tak to funkcjonuje. Recenzje, artykuły i konkursy na każdy temat.

Niedługo Redakcja Essentia obchodzi drugą rocznicę powstania. Rzesza ludzi pracuje na najwyższych obrotach. Będzie się działo. Dużo, bardzo dużo konkursów z różnorakimi nagrodami oraz wiele innych ciekawych wydarzeń. Redakcja do współpracy zaprosiła również różnego rodzaju firmy i księgarnie.

31 październik będzie dniem emocjonującym. Nie tylko dla ludzi współtworzących wydarzenie, ale i dla Was, dla których całe przedsięwzięcie powstało. Również „pracuję” w tej redakcji i będę organizowała jeden z konkursów. Będziecie?

Linki:

Fb: https://www.facebook.com/Redakcja-Essentia-574525655935039/timeline/

Strona internetowa: http://redakcja-essentia.blogspot.com/

3 komentarze:

 1. O kurczę, gratulacje największe ;) to sukces i na pewno duma, że jestes częścią tej redakcji. Oby kolejnych lat!
  Zapraszam Cię do mnie na blogu na nowy, całkiem piękny stosik ;) Pragnę też poinformować, że niedługo wybije u mnie 10tysięcy wyświetleń, w związku z czym organizuję megakonkurs. Będzie można wybierać spośród wielu - naprawdę wielu, bo kilkudziesięciu - książek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To dobrze, że z małego projektu wyrosło coś takiego. Oby tych rocznic było więcej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście obserwuję od jakiegoś czasu poczynania Redakcji Essentia, gratuluję, że jesteś jej częścią! Trzymam kciuki za dalsze sukcesy :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu jesteś!
Za każdy kreatywny komentarz z chęcią się zrewanżuję!
Każde miłe słowo mnie motywuje. Konstruktywna krytyka mile widziana! Jestem otwarta na wszelkie propozycje i uwagi.
Twój komentarz wiele dla mnie znaczy!