wtorek, 1 kwietnia 2014

Klucz do zaświatów

Gdy Eddie przenosi się z rodzicami do miasteczka Gatesweed, ze zdumieniem odkrywa, że mieszkał w nim Nathaniel Olmstead - zaginiony w tajemniczych okolicznościach autor horrorów. Kiedy jednak chłopak odnajduje nieznany rękopis pisarza, a w okolicy zaczyna spotykać złowrogie postaci z książek Olmsteada, życie Eddiego i jego przyjaciół zmienia się w koszmar. Czy rozwiązanie zagadki zniknięcia Olmsteada położy kres grozie...
 Książka jest naprawdę świetna. Uporałam się z nią w kilka godzin inie żałuję ani jednej strony. Napięcie wzrasta od pierwszej strony aż do samego końca. Tajemnice zaczynają się od pierwszego słowa, rozpoczynającego książkę. I to naprawdę nie blef. Kiedy ją przeczytacie sami się przekonacie.  Całą akcja skupia się wokół zaginionego pisarza. Postacie są ciekawe. Jest to debiutancka książka pana Dana i zauroczyła mnie. Czekam na kontynuację serii, a jestem pewna, iż takowa nastąpi, ponieważ książka kończy się pozostawiając pewne sprawy niewyjaśnione i moim zdaniem po to, aby pozostawić manewr na następną część.
Polecam bardzo gorąco. Czyta się ją szybko i jest dosyć krótka. Pomysł świetny, dreszczyk emocji. Czuję niedosyt i mam nadzieję, że będziecie mieć takie same odczucia o ile zdecydujecie się ją przeczytać do czego bardzo zachęcam.

1 komentarz:

Dziękuję, że tu jesteś!
Za każdy kreatywny komentarz z chęcią się zrewanżuję!
Każde miłe słowo mnie motywuje. Konstruktywna krytyka mile widziana! Jestem otwarta na wszelkie propozycje i uwagi.
Twój komentarz wiele dla mnie znaczy!